Slyšeli jste již o někom, koho spaluje zevnitř? Nazývá se to Stevens-Johnsonův syndrom (SJS) a je to příšerné onemocnění.
Po těle se začnou tvořit puchýřky až do té míry, že nemocného je třeba léčit jako oběť popálenin. A nejčastěji vzniká jako nepříznivý vedlejší důsledek léčby běžnými antibiotiky.
Dr. Joshua Zeichner, profesor dermatologie v nemocnici Mount Sinai Hospital na Manhattanu, vysvětluje:
„Nejste popáleni doopravdy, nicméně dochází k tomu, že máte narušenou funkci kožní bariéry.“
Epidermis se odděluje od dermis.
Dodává, že k reakcím tohoto syndromu dochází nejčastěji po antibiotikách a „bohužel neumíme nijak předpovědět, u koho se tato reakce objeví“.
Proč je dobré vyhnout se farmaceutické ruletě
Kdy naposledy vás testovali na intoleranci antibiotik, nebo, jak říkají lékaři, na alergii? Místo toho se vás stručně zeptají: „Jste alergičtí na nějaké léky?“
Cože? Očekávají od vás, že máte vědět, na který ze stovek léků na trhu jste „alergičtí“, ačkoliv jste žádný z nich nikdy neužívali.
Pokud se chcete vyhnout nepříznivým účinkům, vaše odpověď by měla znít: „Na všechny“.
Mnohem více by vám pomohlo koloidní stříbro.
Nadměrné používání farmaceutického antibiotického nesmyslu vzbuzuje obavy, že farmaceutické léky nezabírají. Je to způsobeno tím, že mikroby se snadněji přizpůsobí složitým syntetickým chemickým směsím než jednoduchým zabijákům mikrobů, jako je koloidní stříbro.
Vypadá to jako snaha přehlížet koloidní stříbro a udržovat iluzi, že jen ony umí vyléčit rýmu (více ZDE…).
A proč potřebují vyvíjet stále nová antibiotika?
Existuje mnoho nepublikovaných zpráv o ošklivých vedlejších účincích, někdy chronických a vážných, jindy subklinických, které jsou důsledkem užívání farmaceutických léčiv.
Obzvlášť to platí pro fluorochinolonovou řadu antibiotik. Zvláštní zprávy v amerických televizních stanicích přinesly záběry o jejich hrozných účincích.
Trvalé následky i krátkodobého užívání antibiotik
Bolestivé, oslabující účinky mnoha antibiotik však nejsou pouze dočasné. Některé osoby stálo hodně námahy vrátit se znovu k normálnímu životu, zatímco jiní trpěli dál anebo spáchali sebevraždu.
Z tohoto důvodu je dobrou volbou koloidní stříbro. Nicméně stále se najdou ti, co u lidí vzbuzují strach.
Některá média mluví o „modrém muži“, který dlouhá léta užíval nadměrné dávky koloidního stříbra, až u něj vznikl vzácný trvalý stav kůže zvaný argyrie.
Čemu se ale nevěnuje pozornost, je, že tento modrý muž, nebo také „taťka Šmoula“, si sám vyráběl formu koloidního stříbra obsahující příliš velké částice stříbra.
Při vlastní výrobě koloidního stříbra je totiž nutné dodržovat jisté zásady, jako třeba správné napětí mezi elektrodami, aby byly uvolněné částice té správné velikosti.
I přesto byl tento muž zdravý a celá léta nebyl nachlazený. Zemřel po šedesátce na selhání srdce a mrtvici.
Tento druh negativních zpráv o koloidním stříbře se šíří některými médii, která jsou primárně zaměřena proti přírodní léčbě a nezajímají se o to, že lidé trpí negativními důsledky užívání některých farmaceutických antibiotik.
Pokud nechcete kupovat koloidní stříbro z obchodu, můžete si vyrábět vlastní. Pro tento účel se na internetu dají sehnat příslušné sady.
Právníci vymáhající odškodné při pochybeních zdravotní péče nežalují prázdné ambulance
Právnická firma Greg-Jones se specializuje na soudní stíhání farmaceutických společností ve jménu obětí postižených nepříznivými účinky léků.
O Stevens-Johnsonově syndromu (SJS) a blízké sestřenici tohoto onemocnění, toxické epidermální nekrolýze (TEN), dalším vedlejším účinku mnoha léků a antibiotik, říká firma tohle (vybrané z webové stránky firmy Greg-Jones):
– míra úmrtnosti při Stevens-Johnsonově syndromu je 5 %,
– toxická epidermální nekrolýza může být smrtelná až v 50 % případů,
– s SJS/TEN souvisí více než 200 léků, zejména antiepileptika, NSAID (nesteroidní antiflogistika), peniciliny a sulfonamidová antibiotika.
Firma Greg-Jones si bude účtovat poplatek až v případě, že případ vyhraje. Musí si tedy věřit, že bude úspěšná. A nejeden lékař již zveřejnil zprávu o množství úmrtí způsobených správně předepsanými léky.
Jako třeba Dr. Barbara Starfieldová, která 26. července 2000 v časopise Journal of the American Medical Association prozradila, že pouze americký zdravotnický systém zabíjí ročně 225 000 lidí – 106 000 z nich jako přímý následek správně předepsaných farmaceutických léků. Ukázalo se, že se jedná o opatrné, nízké číslo.
Ještě více vyráží dech zpráva z roku 2003, sestavená Dr. Carolyn Deanovou, s názvem „Smrt způsobená současnou medicínou“, která uvádí mnohem vyšší roční míru úmrtnosti.
Nejnovější vydání její knihy „Death By Modern Medicine“ uvádí současnou míru úmrtnosti na úrovni milion lidí ročně, opět v důsledku správně předepsaných syntetických léků.
Lékařská mafie je správné označení pro monopol alopatické medicíny, který lže o takzvaných „alternativních“ medicínách léčících bez nebezpečných vedlejších účinků, přičemž propaguje své škodlivé syntetické léky.
Podívejte se na seznam 10 nejsilnějších přírodních antibiotik, která nemají žádné nepříznivé účinky, v tomto článku.
Závěr
Jediným varováním při koloidním stříbře je, že pokud ho užíváte orálně, pár hodin předtím byste měli užít probiotikum, protože neničí jen patogeny, ale také některé prospěšné bakterie.
Několik odborných zdrojů uvádí, že to není nezbytné v případě, že ho inhalujete pomocí rozprašovače anebo ho držíte pod jazykem a následně vyplivnete. Obě tyto techniky obcházejí střevní mikroflóru.
Zdroj: lightonconspiracies.com, Zpracovala: Vylectese.cz
Napsat komentář