Lékařská fakulta Alberta Einsteina v New Yorku provedla výzkum, kterým se potvrdilo, že chemoterapie je pro velký farmaceutický průmysl opravdovou dojnou krávou.
Tento převratný nový výzkum dokázal, že působením chemoterapie se rakovinné buňky v našem organismu šíří ještě více – chemoterapie způsobuje, že rakovinné buňky se množí ještě o něco rychleji, což stav rakoviny nezlepšuje, ale právě naopak, ještě ho zhoršuje.
Uvedený převratný výzkum nese název „Pomocné látky obsažené v chemoterapeutických lécích způsobují metastázy rakoviny prsu prostřednictvím působení metastatického mikroprostředí nádoru (TMEM).“
Vědci, kteří za tímto výzkumem stojí, nás varují, že chemoterapie, která stojí pacienty okolo 10 000 dolarů a více (za jeden cyklus léčby), může způsobovat vznik smrtelných nádorů.
Je známo, že šíření rakovinných nádorů do dalších částí organismu (označujeme ho názvem metastázy) je hlavní příčinou opakovaného objevování a propuknutí rakoviny, zejména u osob, které již podstoupily chemoterapii nebo léčbu ozařováním.
V obvyklém případě to znamená, že rakovina, která se nacházela jen v jedné části organismu, se stává systémovou. To dále znamená, že je velmi obtížné zvrátit její průběh, zejména pokud se o to pokoušíme použitím standardních léčebných postupů.
George S. Karagiannis, Jessica M. Pastoriza, Yarong Wang a Allison S. Harney jsou skupinou vědců, kteří se domnívají, že ačkoli chemoterapie může vést ke scvrkávaní nádorů, v konečném důsledku se děje to, že rakovinné buňky se jednoduše přemístí do jiných orgánů nebo částí organismu, kde se tyto buňky seskupují do dalších smrtelných nádorů.
Náš tip: Sbohem vysoký krevní tlak: 10 bodový plán pro trvalé snížení krevního tlaku za 4 týdny bez léků na předpis. Více informací zde
Zveřejnění této studie rozvířilo bouřlivou veřejnou diskusi. V ní se postupně začala odhalovat dlouho udržovaná lež průmyslu, který profituje z prodeje chemoterapie a z (ne)léčení rakoviny.
Jen v samotných Spojených státech se příjmy tohoto odvětví pohybují na úrovni přibližně 200 miliard dolarů ročně. To je také částečně důvodem, proč poplatky do zdravotních pojišťoven jsou hříšně vysoké a proč nic netušící pacienti s rakovinou trpí nadále.
V krátké ukázce níže můžeme vidět, jak se tvoří rakovinné buňky.
Na základě zjištění uvedeného výzkumu bychom tedy měli považovat předepisování chemoterapie jakémukoliv pacientovi s rakovinou za zločin.
A to zejména proto, že přece známe několik přírodních způsobů léčby, které jsou mnohem účinnější než chemoterapie a nepřispívají k dalšímu šíření nádorů v organismu.
Pokud znáte někoho, kdo se právě chystá podstoupit chemoterapii, poskytněte mu tyto informace. Také můžete této osobě poskytnout informace o alternativních způsobech léčby, jako jsou:
1. Gersonova terapie
Tento typ léčby má základ v konzumaci velkého množství zeleniny a ovocných šťáv, které zásobí organismus vydatnou dávkou účinných antioxidantů.
Další procedurou v rámci Gersonovy terapie je tzv. kávový klystýr – výplach střev kávovým nálevem. Kávový klystýr pomáhá buňkám a celému organismu odstranit značné množství jedovatých látek, které pro organismus představují nemalou zátěž.
Na tomto místě, když hovoříme o Gersonově terapii, stojí také za zmínku vyjádření nositele Nobelovy ceny za mír v roce 1952 MUDr. Alberta Schweitzera:
Považuji ho (Maxa Gersona) za jednoho z největších géniů v historii medicíny. Mnohé z jeho základních myšlenek lékaři ve své praxi již používají, ačkoli, jak se zdá, netuší, že jako první je formuloval právě on (Gerson).
V oblasti medicíny i tak dosáhl více, než by se dalo předpokládat, zvláště když vezmeme v úvahu značně nehostinné podmínky, které musel při formulování svých principů překonat.
Zanechal po sobě dědictví, které vyžaduje náležitou pozornost a které mu v oblasti medicíny zajišťuje čestné místo. Mnozí, jež vyléčil, jsou přímým důkazem pravdivosti myšlenek Maxe Gersona.
2. Protinádorová dieta Johanny Budwigové
Účinek této diety spočívá v nasycení organismu omega-3 mastnými kyselinami a v odstranění nahromaděných toxinů z organismu prostřednictvím konzumace kurkumy a pepře.
Kurkumin je účinná látka obsažená v kurkumě. Jeho biodostupnost (schopnost organismu vstřebat a strávit látku) se zvyšuje právě působením pepře.
Samotný kurkumin, účinná látka obsažená v kurkumě, má výrazné protirakovinné účinky. Omega-3 mastné kyseliny mají zase protizánětlivé účinky, které často souvisejí s více typy rakoviny.
Johanna Budwigová také doporučuje do protinádorové léčby, zejména při léčbě rakoviny mozku, zahrnout olej Frankincense (Boswellia serrata), který má původ v Indii. U nás je tento olej známý také jako kadidlový olej.
3. Chelace (vyloučení těžkých kovů z organismu) pomocí užívání vitamínu C
Podávání vysokých dávek vitamínu C přímo do žíly je další metoda přírodní léčby rakoviny. Účinnost tohoto typu léčby již potvrdilo mnoho pacientů v pokročilém stádiu rakoviny.
Neobyčejně silný protirakovinný účinek vitamínu C se začne projevovat tehdy, když je organismus tímto vitamínem vydatně zásobován.
Pro rakovinové buňky je pak prakticky nemožné pokračovat v dalším množení a růstu. Protirakovinný účinek vitamínu C objevil americký fyzik a biochemik Linus Pauling.
4. Lékařská marihuana
Je při léčbě několika typů rakoviny rovněž mimořádně účinným lékem. Sloučeniny obsažené v marihuaně mají silné antioxidační a protizánětlivé účinky, díky kterým se prostředí uvnitř organismu stává pro množení rakovinných buněk nehostinné.
Marihuana obsahuje aktivní látky, jejichž působením se při běžném typu rakoviny plic snižuje růst nádorů téměř o polovinu. Tyto látky navíc výrazně zabraňují v dalším množení a růstu rakovinných buněk.
Mezi vedlejší účinky užívání marihuany pro lékařské účely patří zejména zvýšená chuť k jídlu, zmírňování bolestí a zmírňování zánětů. (Dr. Wakefield, Spojené království)
Teď už nepopiratelně víme, jak ničivé účinky má chemoterapie na náš organismus. Proč ji tedy stále používáme?
Zpracovala: Vylectese.cz
Odebírejte nové články emailem!
Líbil se vám tento článek? Pak se přihlaste zdarma na odebírání našich nových článků přímo do vaší emailové schránky:
Upozornění: Tento příspěvek v žádném případě nenahrazuje konzultaci ani vyšetření lékařem ve zdravotnickém zařízení. Příspěvky mohou vyjadřovat názory, které se nemusí shodovat s názory redakce.
Napsat komentář