Nová léčba rakoviny využívá k rozbíjení různých druhů rakovinných buněk rezonanční frekvence.
Ve své přednášce „Shattering Cancer with Resonant Frequencies“ (v překladu „Rozbíjení rakovinných buněk rezonanční frekvencí“) na konferenci TEDx Anthony Holland, profesor a ředitel hudební výchovy na Skidmore College, říká obecenstvu, že měl sen.
V něm vidí budoucnost, ve které děti nemusí trpět následky toxických léků proti rakovině anebo léčby ozařováním. A dnes je se svým týmem přesvědčen, že našel odpověď.
Co je to rezonanční frekvence
Mnozí z nás již zřejmě slyšeli o lidech rozbíjejících sklenici pomocí zvuku svého hlasu. Jak vysvětluje Holland, tento ohromující výkon je způsoben jevem zvaným rezonanční frekvence.
Když se někdo dotkne sklenice, vydává přirozenou rezonanční frekvenci. Aby člověk dosáhl jejího rozbití, musí sladit rezonanční frekvenci sklenice s vibrací svého hlasu a stále více ho zesilovat, dokud sklo konečně nepukne.
Berouce v úvahu tento jev si vědci položili otázku, zda by stejný účinek dokázali vyvolat v živém mikroorganismu anebo buňce.
Narazili na práci čínské vědecké pracovnice, Dr. Mae-Wan Hoové, která vyslovila domněnku, podle níž živé buňky vykazují podobné vlastnosti jako tekuté krystaly (více ZDE…).
Na základě tohoto názoru se Holland se svým týmem zamyslel nad tím, zda by dokázal ovlivnit buňku, kdyby do ní poslal konkrétní elektrický signál podobně, jak to děláme u LCD technologii.
Během prohledávání databáze patentů ve snaze najít zařízení, které by to dokázalo, narazil na terapeutický přístroj, který vyvinul lékař Dr. James Bare z Nového Mexika.
Toto zařízení využívá plazmovou anténu, která zapíná a vypíná impulsy, což je podle něho důležité, neboť neustálé pulzování elektřiny by vytvářelo příliš mnoho tepla, a tím by buňku zničilo.
Frekvence, které ničí rakovinu
Následujících 15 měsíců se svým týmem hledal přesnou frekvenci, která by rozbila živý organismus. Magické číslo se nakonec objevilo ve formě dvou vstupů, jedné vysoké a jedné nízké frekvence.
Vysoká frekvence musí být přesně jedenáctinásobně vyšší než ta nízká, což je v hudbě známé jako jedenáctá alikvota čili harmonický tón. Při této 11. alikvotě začínají mikroorganismy pukat jako křišťálová sklenice.
Když během experimentů zdokonalil tento postup, začal spolupracovat s týmem vědců v oblasti rakoviny ve snaze zničit vybrané rakovinné buňky.
Nejprve se zaměřoval na buňky rakoviny slinivky, dokud nezjistil, že jsou zvláště zranitelné při frekvencích 100 000 – 300 000 Hz (jedná se o frekvence mimo hranice doslechu lidského ucha, protože to vnímá frekvence v rozmezí 20 – 20 000 Hz).
Potom přešel k buňkám leukemie a dokázal je rozbít dříve, než by se mohly dělit.
Nicméně, jak ve své přednášce vysvětluje, k tomu, aby se tato léčba dala úspěšně provést u onkologických pacientů, by potřeboval více statistických údajů.
Jakých čísel dosáhli vědci?
Víte, že: alergie, časté rýmy, angíny, ucpaný nos mohou mít jednoho společného jmenovatele? Více se dozvíte TADY...
Obr. 1: Technologie oscilujícího pulzního elektrického pole rozbíjí rakovinné buňky jako křišťálovou sklenici
Technologie oscilujícího pulzního elektrického pole (OPEF) rozbíjela vybrané rakovinné buňky doslova jako křišťálovou sklenici (viz. obrázek 1).
V opakovaných a kontrolovaných experimentech bylo potvrzeno, že frekvence, známé jako technologie oscilujícího pulzního elektrického pole (OPEF), zabíjí v průměru 25 až 40 % buněk leukémie (více ZDE…), v některých případech až 60 %.
Zákrok navíc zpomaluje rychlost růstu rakovinné buňky až o 65 %. Jedná se o dvojitý úder.
Tým vědců také zjistil úspěšný útok na buňky rakoviny vaječníků. Nakonec vyzkoušel léčbu proti smrtící superbakterii MRSA (zlatému stafylokokovi rezistentnímu vůči meticilinu), organismu, který je rezistentní vůči mnoha běžným antibiotikům.
Jak vysvětluje Holland, v důsledku něj každoročně umírají tisíce lidí a léky, které se proti patogenu používají, jsou známé toxickými vedlejšími účinky.
Neuvěřitelné bylo, že frekvenční terapie odstranila rezistenci vůči antibiotikům a výzkumníci dokázali použít malé množství antibiotika na zabití bakterie.
Holland vyslovuje naději, že tato léčba jednoho dne odstaví běžné způsoby léčby, které jsou dnes pacientům k dispozici. Na konci svého projevu uvádí svou vizi, která popisuje budoucí stav klinik pro léčbu rakoviny:
„Jsem přesvědčen, že nemocnice na léčbu rakoviny budou jiným místem. Bude to místo, kde se budou děti setkávat s jinými dětmi, nacházet si nové přátele a zřejmě nebudou vědět, že jsou nemocné.
Budou si kreslit, vybarvovat omalovánky, hrát si s hračkami a vůbec si nebudou uvědomovat, že krásné modré plazmové světlo nad nimi vyzařuje léčivé, pulsující pole, které ničí jednu nádorovou buňku za druhou, bezbolestně a netoxicky.“
Podobný objev Royala Rifa
Za zmínku také stojí, že v roce 1920 Royal Rife poprvé identifikoval virus lidské rakoviny, přičemž použil nejvýkonnější mikroskop na světě.
Potom, co virus identifikoval a izoloval, se ho rozhodl kultivovat v nasoleném vepřovém mase. V té době šlo o velmi dobrou metodu kultivace viru. Kulturu následně vzal a injekčně podal 400 potkanům.
Jak se dalo čekat, u všech se velmi rychle vytvořila rakovina. Zajímavý obrat nastal při dalším Rifeho kroku.
Později objevil frekvenci elektromagnetické energie, která při vstupu rakovinového viru do elektromagnetického pole způsobovala jeho úplné vymizení.
Skvělý objev ho vedl k vytvoření zařízení, které by se dalo sladit s výstupní frekvencí ničící rakovinu. U potkanů a také pacientů, kteří byli v blízkosti tohoto zařízení, tak dokázal léčit rakovinu.
Více informací na téma rakoviny si můžete přečíst v našich dalších článcích ZDE.
Zdroj: collective-evolution.com, Zpracovala: Vylectese.cz
Upozornění: Tento příspěvek v žádném případě nenahrazuje konzultaci ani vyšetření lékařem ve zdravotnickém zařízení. Příspěvky mohou vyjadřovat názory, které se nemusí shodovat s názory redakce.
Napsat komentář